Wiele osób pyta nas ostatnio o to, jak wykupić licencję klubową Polskiego Związku Judo.

Zatem opisujemy drogę:

  1. należy wypełnić wniosek o przyjęcie klubu do struktur Pomorskiego Okręgowego Związku Judo – jest on dostępny od paru lat na naszej stronie w sekcji dokumenty:

http://pozjudo.pl/dokumenty

Składka członkowska na rok 2021 wynosi tyle samo, co na rok bieżący, czyli 300 zł. Konto do wpłat do odnalezienia na stronie Okręgu.

Wypełnione, podpisane i ostemplowany skan wniosku wraz z potwierdzeniem dokonania wpłaty za składkę, należy przesyłać na adres mailowy biuro@pozjudo.pl.

W ramach odpowiedzi otrzymacie na swój mail, po kilku dniach [do 14 dni roboczych], potwierdzenie przyjęcia w struktury POZJudo oraz zaświadczenie o tejże przynależności.

 

  1. należy wypełnić wniosek ze strony Polskiego Związku Judo http://web.pzjudo.pl/deklaracja-klubowa.

Następnie opłacić składkę członkowską PZJudo w wysokości 100 zł oraz opłatę za licencję roczną klubu w wysokości 500 zł. Konto do odnalezienia na stronie PZJudo.

Powyższy wypełniony, podpisany i ostemplowany skan wniosku wraz z zaświadczeniem od POZJudo oraz potwierdzeniem wpłat należy przesłać na mail Związkowy pzjudo@pzjudo.pl wraz z prośbą o wystawienie zaświadczenia o przynależności do struktur Polskiego Związku Judo.

Dacie radę i powodzenia!

Tomek