Szanowni Państwo,

Prezesi klubów, trenerzy, zawodnicy i zawodniczki, drodzy rodzice:

Zarząd Pomorskiego Okręgowego Związku Judo w Gdańsku poniżej przedstawia kilka istotnych informacji. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nimi.

Komunikat nr 1: Informacja o odwołaniu imprez i zadań szkoleniowych realizowanych przez POZ Judo – przedłużenie do odwołania.

Uprzejmie informujemy, że w trosce o zdrowie zawodników i kadry szkoleniowej, w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju (zagrożeniem koronawirusem COVID-19), w nawiązaniu do decyzji władz państwowych, zaleceń Państwowego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Sportu, a także decyzji PZ Judo, Samorządu Województwa Pomorskiego w związku koniecznością podjęcia działań prewencyjnych wobec rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 na terytorium Polski, Zarząd POZ Judo podjął decyzję o odwołaniu wszystkich zadań szkoleniowych, szkoleń oraz innych wydarzeń organizowanych przez POZ Judo  do odwołania. O zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Komunikat nr 2: Informacja o bieżących rozliczeniach i zmianach w dokumentacji rozliczeniowej zadań realizowanych przez Pomorską Federację Sportu i Pomorski Okręgowy Związek Judo.

  1. Pomorska Federacja Sportu uprzejmie informuje, że rozliczenie kosztów tzw. współzawodnictwa za I kwartał (do dnia 31.03.2020) w Programie realizowanym na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego nastąpi zgodnie z planem. Uprzejmie proszą o przesłanie stosownych dokumentów na adresy mailowe biura PFS. Wszystkie pozostałe umowy, w szczególności dot. koordynacji zostaną rozliczone po ustaniu stanu pandemii i wznowieniu realizacji zadań.
  2. Wszelkie zmiany w rocznych planach sportów w Programie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego będą dokonane w formie aktualizacji zbiorczej po odwołaniu stanu zagrożenia epidemiologicznego. Nie musimy jako POZ Judo przysyłać informacji o pojedynczych odwołanych zadaniach. Stosowne informacje przekaże PFS bezpośrednio po powrocie do realizacji zadań szkoleniowych.
  3. PFS w dniu 24.03.2020 przekazała do Ministerstwa Sportu kompletną ofertę na realizację zadań KW. W związku z bieżącą sytuacją epidemiczną należy się spodziewać zmian w finansowaniu Programu przez Ministerstwo. O ewentualnych zmianach w planach rocznych PFS będzie informować na bieżąco.
  4. Pomorski Okręgowy Związek Judo dokona bieżących rozliczeń akcji do dnia 17.04 oraz dokonywać będzie zmian w kalendarzu współzawodnictwa, planach szkoleniowych zgonie z bieżącymi decyzjami władz państwowych, związkowych oraz federacji o czym będziemy informować na bieżąco
    w korespondencji e-mail oraz na stronie POZ Judo.

Komunikat nr 3:

Uprzejmie prosimy o przesyłanie na adresy: Adam Maj – mayojudo@gmail.com; Tomasz Lisicki – sgks.wybrzeze@wp.p.; Grzegorz Skoczko – grzegorzskoczko@gmail.com; Tomasz Chróścielewski biuro@pozjudo.pl; wszelkich informacji dotyczącej aktualnej sytuacji klubów sportowych naszego województwa w związku z sytuacją epidemiologiczną oraz ewentualnych potrzeb lub niezbędnych informacji.

Komunikat nr 4:

PFS i POZ Judo w związku z bieżącą sytuacją epidemiologiczną, mając na względzie zdrowie pracowników i współpracowników, i ich rodzin, uprzejmie informuje, że przedłuża się okres pracy zdalnej do odwołania. Biuro dla interesantów PFS i POZ Judo będzie zamknięte do odwołania. Wszelką korespondencję prosimy przesyłać pocztą elektroniczną.

Informujemy także, że korespondencja pocztowa i pozostała (z wyjątkiem przesyłek kurierskich) jest odbierana na bieżąco.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr. tel. i adresami mailowymi.

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych

Radosnych dni w rodzinnym gronie

Życzy Zarząd POZ Judo